Sami rozhodnite, kde potrebujete Vaše dane!

informácie a dokumenty

Podporte obec, naše deti a školské zariadenia s Vašimi 2%!

KOnkrétne informácie nájdete na http://rozhodni.sk/poukazatel/.

Dôležité termíny:

• do 31. marca 2023 – podanie daňových priznaní zo strany daňovníkov (fyzické osoby), ktorí podávajú daňové priznanie + podanie daňových priznaní právnickými osobami – vyhlásenie o poukázaní 2% (102.74 kB)daní je už súčasťou daňového priznania
  • do 30. apríla 2023 – zasielanie vyhlásení zo strany daňovníkov, za ktorých daňovú povinnosť vyrovná zamestnávateľ (zamestnanec okrem vyhlásenia zasiela aj Potvrdenie o zaplatení dane)

Postup krokov pre ZAMESTNANCI:

• Najneskôr do 30. apríla 2023 pošlite/doručte formuláre daňovému úradu v mieste vášho bydliska.
    • Ak ste pracovali aspoň 40 hodín ako dobrovoľník v roku 2022, máte možnosť venovať 3% z dane – požiadajte organizáciu, pre ktorú ste pracovali ako dobrovoľník o potvrdenie tejto práce.
    • Ak ste pracovali aspoň 40 hodín ako dobrovoľník v roku 2021, máte možnosť venovať 3% z dane – požiadajte organizáciu, pre ktorú ste pracovali ako dobrovoľník o potvrdenie tejto práce.

Údaje o prijímateľovi:

IČO: 42042500
Právna forma: občianske združenie
Názov: OZ pre budúcnosť vidieka -
A Vidék Jövőjéért Polgári Társulás
Číslo: 155
PSČ: 943 42
Obec: Nová Vieska

VAŠIMI 2% PODPORÍTE:

- školské zariadenia obce

- rozvoj obce Nová Vieska

- kultúrny a športový život obec.

Ďakujeme!

Vytvorené: 13. 1. 2023